10 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
09.08.2016
Державна пенітенціарна служба України

До відома представників засобів масової інформації та громадськості

08.08.2016 року приблизно о 21 год. 50 хв. персоналом Львівської виправної колонії управління ДПтС України у Львівській області (№ 48) виявлено відсутність на території дільниці соціальної реабілітації установи засудженого Верхоли Петра Петровича, 23.02.1978 р.н., українця, громадянин України, освіта середньо - технічна, одружений. По даній справі засуджений Залізничним районним судом міста Львова до 9 років 3 місяців позбавлення волі.

На підставі Закону України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо удосконалення порядку зарахування судом строку попереднього ув'язнення у строк покарання» № 838-VІІІ від 26.11.2015 року строк попереднього ув’язнення у строк покарання зараховано 9 місяців 13 днів.

В установах виконання покарань Львівської області оголошено відповідний сигнал оповіщення та проведено збір особового складу. Виставлено тимчасові розшукові пости. Про факт втечі повідомлено Головне управління Національної поліції у Львівській області, СБУ у Львівській області, прокуратуру у Львівській області, Західне територіальне управління Національної гвардії України.

На даний час проводяться розшукові заходи, про результати яких буде повідомлено додатково.

Довідково: відповідно до кримінально-виконавчого законодавства дільниця соціальної реабілітації – це структурна дільниця виправної колонії (за межами території, що охороняється) з режимом тримання, схожим на умови і порядок тримання засуджених у виправних колоніях мінімального рівня безпеки з полегшеними умовами тримання, у минулому, так званих «колоніях-поселеннях». Засуджені у ній тримаються під наглядом, від підйому до відбою користуються правом вільного пересування в межах території дільниці, можуть носити цивільний одяг, мати при собі портативні персональні комп'ютери та аксесуари до них, гроші та цінні речі, користуватися грішми без обмеження, з дозволу адміністрації можуть пересуватися без нагляду поза територією дільниці, але в межах населеного пункту, якщо це потрібно за характером виконуваної ними роботи або у зв’язку із навчанням.

Управління міжнародної діяльності
та взаємодії із засобами масової інформації
апарату ДПтС України

версія для друку
Розширений пошук »