18 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
10.08.2016
Державна пенітенціарна служба України

Представники Ковельської виховної колонії управління ДПтС України у Волинській області передали естафету проведення фестивалю «Червона калина» до Республіки Молдова

З метою передачі естафети проведення XXV фестивалю самодіяльної художньої творчості засуджених «Червона калина», в період з 3 по 7 серпня 2016 року представники Ковельської виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області - заступник начальника установи із соціально-виховної та психологічної роботи майор внутрішньої служби Юрій Філаретов та заступник начальника відділу соціально-виховної та психологічної роботи капітан внутрішньої служби Євген Кича - були відряджені до Республіки Молдова (м.Кишенів).

Спочатку пенітенціарії з Волині здійснили візит до пенітенціарної установи № 10 с.Гояни Міністерства Юстиції Республіки Молдова для утримання неповнолітніх засуджених. В установі ознайомилися з умовами відбування покарання засуджених – побачили їдальню, перукарню, спортивний зал, бібліотеку, комп’ютерний клас, кінозал, приміщення для проведення гурткової роботи, кімнати, де проживають підлітки тощо. Слід відмітити, що в колонії нещодавно побудували корпус слідчого ізолятору для унеможливлення спілкування неповнолітніх із дорослими засудженими та нове приміщення загальноосвітньої школи.

Крім того, відбулася зустріч із виконуючим обов’язки директора Департаменту пенітенціарної служби Міністерства Юстиції Республіки Молдова Ігорем Гужою. Директор Департаменту подякував гостям з України за візит, відзначивши, що фестиваль «Червона калина» є великою подією в установі для неповнолітніх.

5 серпня в пенітенціарній установі №10 пройшов фестиваль «Червона калина», де, власне, представники виховної колонії Волині передали символи фестивалю начальнику колонії Анатолію Кліпі.

Юрій Філаретов,
заступник начальника Ковельської виховної колонії
(із соціально-виховної та психологічної роботи)
управління ДПтС України у Волинській області

версія для друку
Розширений пошук »