24 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
11.08.2016
Державна пенітенціарна служба України

До відома представників
засобів масової інформації та громадськості

10.08.2016 близько 11 години до адміністративного корпусу Бучанської виправної колонії управління ДПтС України в м. Києві та Київській області (№85), розташованого за територією зони, що охороняється, прибули працівники військової прокуратури Київського гарнізону Центрального регіону України та Головного управління Служби безпеки України в м. Києві та Київській області для проведення слідчих дій відповідно до ухвали Печерського районного суду м. Києва.

Зазначеними працівниками проводились слідчі дії, а саме обшуки службових кабінетів керівництва Бучанської виправної колонії (№85).

Близько 21 години працівники військової прокуратури Київського гарнізону Центрального регіону України затримали першого заступника начальника Бучанської виправної колонії (№85) в порядку реалізації статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України.

Управління міжнародної діяльності та
взаємодії із засобами масової інформації
апарату ДПтС України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »