17 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
12.08.2016
Державна пенітенціарна служба України

Представники Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) відвідали Білоцерківську ВК управління ДПтС України в м. Києві та Київській області (№35)

У межах виконання Меморандуму про співробітництво між програмним офісом Управління ООН з наркотиків та злочинності в Україні та Державної пенітенціарної служби України 11 серпня 2016 року Білоцерківську виправну колонію управління ДПтС України в м. Києві та Київській області (№35) відвідали представники Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).

У супроводі начальника колонії полковника внутрішньої служби Коменотруса А.М. делегація відвідала медичну частину, де виконуючий обов’язки начальника медичної частини підполковник внутрішньої служби Швидкий К.І. детально відповів на питання членів делегації, що стосуються надання медичної допомоги особам, які відбувають покарання в установі.

За підсумками візиту представники Агенства (USAID) визначили кроки подальшого співробітництва в рамках проекту «Підвищення ефективності заходів правоохоронних органів, пенітенціарної системи та наркологічної служби у відповідь на епідемію ВІЛ/СНІД».

Прес-служба управління ДПтС України в м. Києві та Київській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »