20 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
Управління ДПтС України в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі звертається до усіх небайдужих з проханням відгукнутись на заклик про допомогу 15.08.2016
Державна пенітенціарна служба України

До уваги співробітників ДПтС України та небайдужих громадян!

Управління Державної пенітенціарної служби України в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі звертається до усіх небайдужих з проханням відгукнутись на заклик про допомогу.

В ніч на 12 серпня 2016 року в районі кіноконцертного залу «Ювілейний» (парк Херсонська фортеця) черговою групою поліції було знайдено невідомого громадянина без свідомості з тяжкими травмами голови. Потерпілим виявився співробітник Херсонського управління ДПтС України Новіков Олег Віталійович, 1989 року народження.

На місці події швидка допомога встановила попередній діагноз «черепно-мозкова травма, внутрішньочерепна гематома зліва в скроневій долі». Постраждалого було доставлено до реанімації нейрохірургічного відділення Херсонської обласної клінічної лікарні та прооперовано.

Наразі Олег Новіков знаходиться в комі. Тяжкою травмою дуже пошкоджено головний мозок. Підтримка його життєдіяльності та лікування обходиться рідним Олега більш ніж у 6 тис. грн на день.

Звертаємось із проханням до кожного, хто має змогу допомогти. Кожна гривня має значення. Номер картки для перерахунку коштів 4149 4978 3388 6270 ПАТ «Приватбанка» отримувач Новікова Діана (дружина Новікова Олега), моб. тел. 0957233562.

Також щоденно Олегу необхідна кров. Тому, хто має бажання та змогу здати кров, просимо звертатись до Херсонського обласного центру служби крові з інформацією: «Для Новікова Олега Віталійовича, 1-ше відділення реанімації Херсонської обласної лікарні».

Дякуємо за розуміння. Не лишайтесь байдужими. Саме Ваша допомога може врятувати життя Новікову Олегу Віталійовичу.

Прес-служба управління ДПтС України
в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »