19 березня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
17.08.2016
Державна пенітенціарна служба України

Фахівець із закупівель групи впровадження проекту Глобального фонду ДЗД ДПтС України з робочим візитом відвідала Петрівську виправну колонію управління ДПтС України в Кіровоградській області (№ 49)

16 серпня 2016 року Петрівську виправну колонію управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області (№49) з робочим візитом відвідала фахівець із закупівель групи впровадження проекту Глобального фонду Департаменту забезпечення діяльності Служби Вікторія Мартіросова.

Метою моніторингового візиту була перевірка виконання проекту Глобального фонду, стану та діяльності щодо протидії епідемії туберкульозу, організації лікування, консультування та тестування на ВІЛ.

Після ознайомлення перевіряючої з документацією та медико-санітарним забезпеченням засуджених, старший фельдшер медичної частини установи Василій Нагірний зазначив кількість утримуваних в установі ВІЛ-інфікованих, стан диспансерного спостереження та надання медичної допомоги цим категоріям засуджених, а також наголосив на тому, що всі необхідні обстеження відбуваються своєчасно. Також було зазначено, що, у разі потреби, виходячи з показників стану здоров’я засуджених, проводиться їх госпіталізація до територіальних МОЗ.

Загалом Вікторія Мартіросова мала змогу не лише перевірити правильність та своєчасність надання профілактичної, амбулаторної, стаціонарної та невідкладної медичної допомоги засудженим, а й оцінити умови праці медичного персоналу та оснащення медичної частини лікувально-діагностичним обладнанням.

Усі зауваження та пропозиції стосовно роботи медичної частин установи взяті до уваги керівництвом установ.

Катерина Ляшевич,
Петрівська виправна колонія
управління ДПтС України
в Кіровоградській області (№49)

версія для друку
Розширений пошук »