19 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
19.08.2016
Державна пенітенціарна служба України

Персонал ДПтС України долучився до святкування Яблучного Спасу

Сьогодні, 19 серпня, у Храмі Преображення Господнього на території апарату ДПтС України відбулося святкове богослужіння з нагоди свята Преображення Господнього, також названого Яблучним Спасом.

Участь у богослужінні взяли прихожани Храму та співробітники ДПтС України.

Отець Віктор розповів присутнім про значення свята та вищу мету людського життя – преображення, вдосконалення себе задля життя вічного.

Під час молебня прихожани також помолилися за митрополита Володимира, який 6 років тому освятив наріжний камінь та хрест для Храму, який згодом і був названий на честь цього свята, а також усіх людей, завдяки яким було зведено цей Храм.

Після цього відбувся Хресний хід навколо святу та традиційне святкове частування.

Прес-служба ДПтС України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »