13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
22.08.2016
Державна пенітенціарна служба України

У Курязькій виховній колонії імені А.С.Макаренка управління ДПтС України в Харківській області відбувся фестиваль «Червона калина» (ВІДЕО)

20 серпня 2016 року в Курязькій виховній колонії імені А.С.Макаренка управління Державної пенітенціарної служби України в Харківській області відбувся XХV міжнародний ювілейний фестиваль самодіяльної художньої творчості неповнолітніх засуджених «Червона калина».

Почесними гостями свята стали керівництво управління ДПтС України в Харківській області, представники місцевої влади, громадськості, духовенства та понад 70 артистів з Дергачівського району. Вони привітали глядачів, серед яких були батьки та родичі вихованців, та вручили подарунки дітям.

У цьому році Курязька виховна колонія імені А.С. Макаренка прийняла естафету свята останньою, від виховної колонії міста Гояни Республіки Молдова, та закриває фестиваль.

До складу концертної програми увійшли хорова та сольні патріотичні пісні, вірші, театральна сценка, танцювальні номери на тему козацтва. Між виступами вихованців на імпровізовану сцену, прикрашену символом фестивалю – червоною калиною, також виходили творчі колективи та виконавці центрів культури Дергачівського району. У концерті взяв участь і учасник цьогорічного передкастингу всеукраїнського вокального шоу «Х-фактор» засуджений Микита Мерзеханов, який виконав п’ять пісень. Окрім того, гості мали змогу ознайомитися з виставкою традиційних українських ремесел - вишиті ниткою і бісером роботи засуджених, живопис маслом та аквареллю.

По закінченню концертної програми засудженим в урочистій обстановці було вручено паспорти громадян України, а одного вихованця за зразкову поведінку звільнено умовно-достроково.

Начальник Курязької колонії Олексій Шаповалов подякував вихованцям за участь у фестивалі та гостям за подарунки й увагу до події, на яку хлопці чекали цілий рік.

На завершення свята вихованців чекали святкові пироги та феєрверк із конфетті.

Прес-служба управління ДПтС України в Харківській області

версія для друку
Розширений пошук »