12 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
23.08.2016
Державна пенітенціарна служба України

Персонал ДПтС України з нагоди Дня Незалежності України відзначено відомчими відзнаками

Сьогодні, 23 серпня, в апараті ДПтС України відбулися урочисті збори з нагоди 25-ої річниці Незалежності України.

В короткому огляді подій, що передували та сприяли проголошенню незалежності нашої держави, згадали визначних людей, які в різні часи були палкими патріотами своєї мови та традицій, відстоювали та боролися за суверенітет рідного краю.

Про боротьбу наших предків із ворогами протягом століть та боротьбу сучасників на Сході України зараз зазначив у вітальній промові і Голова ДПтС України Володимир Палагнюк.

«Тоді вистояли наші предки, прадіди, діди, вистоїмо зараз і ми. Тільки ми повинні жити й працювати на благо своєї держави», - сказав Володимир Миколайович.

А голова Синодального відділу Української Православної Церкви у справах пастирської опіки пенітенціарної системи протоієрей Віктор Яценко закликав всіх до молитви за Україну, зазначивши про «духовний» гімн – пісню, яка зараз часто транслюється в радіоефірах на різних хвилях, і називається «Молитва за Україну».

З нагоди державного свята персонал апарату Служби поклав квіти до пам’ятника М. Грушевського в м. Києві, а Голова відомства підписав наказ про заохочення (присвоєння чергових спеціальних звань та нагородження відомчими відзнаками) з нагоди свята співробітників апарату та територіальних органів управління ДПтС України.

В рамках урочистостей В.М. Палагнюк вручив зазначені нагороди співробітникам апарату ДПтС України.

Прес-служба ДПтС України

версія для друку
Розширений пошук »