22 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
25.08.2016
Державна пенітенціарна служба України

На Запоріжжі пенітенціарії гідно представили Службу під час святкового параду до Дня Незалежності України

24 серпня 2016 року в Запоріжжі пройшли урочисті заходи, присвячені 25-ій річниці Незалежності України. Головним проспектом міста пройшла святкова хода за участю військових частин та ветеранів АТО, до якої долучилося кілька тисяч запоріжців. Відбувся також святковий парад за участю силових структур регіону, до якого долучилися співробітники обласного управління Державної пенітенціарної служби України. Службу представляли найкращі співробітники установ виконання покарань та, вперше, співробітниці підрозділів кримінально-виконавчої інспекції.

Парадний розрахунок під час параду очолював перший заступник начальника управління ДПтС України в Запорізькій області полковник внутрішньої служби Володимир Жабінський.

Сектор у зв’язках із ЗМІ та громадськістю
управління ДПтС України в Запорізькій області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »