23 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
30.08.2016
Державна пенітенціарна служба України

Пенітенціарії Рівненщини відвідали установи виконання покарань Республіки Польща

У рамках виконання Угоди про співпрацю між Державною пенітенціарної службою України і Головним управлінням Тюремної служби Республіки Польща представники управління ДПтС України у Рівненській області відвідали установи виконання покарань у Хрубешові. Очолював делегацію начальник облуправління ДПтС України Олександр Адамець.

Зокрема, делегація з Рівненщини здійснила візит до новозбудованої Хрубешовської чоловічої в’язниці, де гості відвідали корпуси в’язниці, кімнату для слідчих дій, кімнати короткострокових побачень, камери, у яких безпосередньо утримуються засуджені, сектор для утримання особливо небезпечних злочинців, кімнату для зберігання зброї, оцінили діяльність медичної частини та чергової частини.

Як відмітив Януш Кроткєвіч, директор закладу карного в Хрубешові: «Такі зустрічі є дуже важливими для нас, ми маємо можливість дізнатися про те, як працює пенітенціарна служба України та порівняти її з польською».

Колеги з Республіки Польща організували для делегації управління Державної пенітенціарної служби України в Рівненській області екскурсію вулицями та історичними місцями міста Хрубешова.

«Партнерські відносини з Республікою Польща відкривають перед нами можливість цільового обміну досвідом, впровадження та реалізації спільних проектів по удосконаленню діяльності установ виконання покарань», - поділився своїми думками очільник делегації з Рівненщини Олександр Адамець.

Прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »