16 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
30.08.2016
Державна пенітенціарна служба України

Пам’яті генерал-лейтенанта внутрішньої служби КУЧЕРА Андрія Пилиповича

Асоціація ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби України з глибоким сумом сповіщає, що 29 серпня 2016 року на 73 році життя помер ветеран МВС України та ДКВС України колишній заступник Голови Державного департаменту України з питань виконання покарань генерал-лейтенант внутрішньої служби КУЧЕР Андрій Пилипович.

А.П.Кучер народився 13 грудня 1943 року, понад 40 років свого життя віддав службі в органах внутрішніх справ та системі виконання покарань. Очолював Головне управління військового та матеріально-технічного забезпечення МВС України та перебув на посаді заступника Голови Державного департаменту України з питань виконання покарань.

Співробітники та ветерани Державної кримінально-виконавчої служби України висловлюють щирі співчуття дружині, рідним і близьким покійного з приводу тяжкої втрати.

Президія Ради ВГО «Асоціація ветеранів
Державної кримінально-виконавчої служби
України»

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »