17 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
30.08.2016
Державна пенітенціарна служба України

Пенітенціарії управління ДПтС України в Рівненській області взяли участь у турнірі з футболу, що проходив у м.Хрубешов Республіки Польща

26 серпня 2016 року збірна команда управління Державної пенітенціарної служби України в Рівненській області по футболу взяла участь у турнірі, який проходив у Хрубешові, місті у східній частині Республіки Польща. Цікаво, що до 1340 року Хрубешов входив до складу Галицько-Волинської держави, а тільки пізніше це містечко стало частиною сусідньої держави.

У змаганнях брало участь 14 команд-учасників, вісім із яких представляли карні заклади різних міст нашого західного сусіда, також команди від двох військових частин, митниці, поліції та пожежної служби. Було утворено дві групи, по сім команд у кожній, і тільки дві перші виходили до півфіналу. Слід відмітити незвичний формат турніру, два ігрових майданчика впоперек поля, грали по схемі шість польових гравців плюс воротар, і, що саме не очікуване, гра складалася з двох таймів по п’ять хвилин кожен.

Наша команда не зразу змогла пристосуватися до цих умов, і перші чотири гри закінчилися з однаковим рахунком 0-0: самі не пропускали, але забити просто не вистачало часу. Нарешті вже в п’ятому матчі забили такий довгоочікуваний та потрібний гол, відмітився капітан команди, головний спеціаліст відділу ресурсного та інженерного забезпечення управління ДПтС України в Рівненській області Михайло Бульба. Турнір наша команда закінчила двома перемогами з рахунками 2-0. Десять очок, нажаль, виявилося недостатньо для проходження до півфінальної стадії змагань. По додаткових показниках команда пенітенціаріїв з Рівненщини вийшла на загальне п’яте місце, без поразок та навіть без пропущених голів, для дебюту зовсім не погано. Окремий приз, як найкращий воротар, отримав старший інспектор (з професійної підготовки) сектору по робі з персоналом Дубенської виховної колонії управління ДПтС України в Рівненській області Костянтин Бобров.

По завершенню турніру всім командам-учасникам було вручено кубки. Захід пройшов у дружній та невимушеній атмосфері, хороший настрій та багато позитивних емоцій отримав кожен.

Юрій Шатковський,
Дубенська виховна колонія
управління ДПтС України в Рівненській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »