23 червня 2017
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
Вітання Голови Державної пенітенціарної служби України з Днем знань 01.09.2016
Державна пенітенціарна служба України

Шановні працівники навчальних закладів Державної кримінально-виконавчої служби України, курсанти, студенти та слухачі!

Від імені колегії Державної пенітенціарної служби України та від себе особисто щиро вітаю вас із початком нового 2016-2017 навчального року та Днем знань!

Символічно це новий етап життя, який кожному, хто прагне навчатися, відкриває нові можливості, знання і навички, потрібні для успіху в будь-якій сфері.

Курсанти та студенти наших відомчих навчальних закладів, долаючи щороку нову сходинку освітньої програми, все ближче наближаються до поставленої мети про здобуття вищої освіти, а хтось - і до реалізації своєї мрії про кар’єру в правоохоронних органах.

Бажаю ж вам легко опанувати теорію та здобути практичні вміння за різними напрямками діяльності органів і установ Державної кримінально-виконавчої служби України, дізнатися про міжнародний досвід і у власних наукових дослідженнях розкрити свій погляд на сучасні проблеми пенітенціарної системи, запропонувати нові методи роботи, що сприятимуть успіху нашої спільної справи на шляху ресоціалізації осіб, які потрапили в місця позбавлення волі!

Слухачам бажаю сповнитись новими ідеями та отримати додаткові знання, необхідні для виконання повсякденних завдань, гідного виконання суспільного обов’язку та кар’єрного росту!

Висловлюю слова підтримки адміністративно-командному й науково-педагогічному колективу відомчих навчальних закладів за відповідальну працю, самовідданість у вихованні гідних офіцерів, підготовці висококваліфікованих спеціалістів, написанні наукових робіт, що безперечно сприяє іміджу нашої Служби.

Учителям, які працюють у школах та професійно-технічних училищах при слідчих ізоляторах та установах виконання покарань, бажаю витримки й терпіння у виконанні своєї місії – сіяти зерно знань і виховання серед тих, хто оступився і порушив Закон.

Бажаю всім миру, добра, злагоди, здоров’я й наснаги на весь рік! Нехай здобуті знання принесуть радість і віру в себе, а успіхи вихованців стануть гордістю викладачів!

З повагою

В.М.Палагнюк,
Голова Державної пенітенціарної служби України

версія для друку

Розширений пошук »