22 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
02.09.2016
Державна пенітенціарна служба України

Участь делегації ІКВС у Ювілейній Міжнародній науковій конференції «Компаративістські перспективи ресоціалізаційних впливів» та в Х Міжнародному турнірі з футболу співробітників пробації в м.Лемборк (Республіка Польща)

25-27 серпня 2016 року делегація Інституту кримінально-виконавчої служби на чолі з начальником інституту генерал-майором внутрішньої служби Барашем Є.Ю. взяла участь у Ювілейній Міжнародній науковій конференції «Компаративістські перспективи ресоціалізаційних впливів» та в Х Міжнародному турнірі з футболу співробітників пробації в м.Лемборк (Республіка Польща).

Наукова конференція та турнір з футболу проводиться в м.Лемборк з ініціативи Великопольського співтовариства судових кураторів, науковців, практиків-пенітенціаристів під патронатом Бурмістра міста Лебмборк і має свою давню історію. Вже протягом останніх 10 років це надзвичайно важливі події як в житті міста для професійної спільноти, так і за межами нього. Сьогодні це вже наукові та спортивні заходи, які вийшли на міжнародний рівень.

Програма візиту делегації Інституту включала:

1. Офіційну зустріч Начальника Інституту кримінально-виконавчої служби Бараша Є.Ю. з Бурмістром міста Лемборк, Керівником Великопольського Товариства Пробації і провідними науковцями, фахівцями в галузі пробації та ресоціалізаційної практики Польщі.

2. Виступ Начальника Інституту на спеціальному засіданні Спілки реадаптації та допомоги засудженим в Слупському окрузі.

3. Участь в Міжнародній науковій конференції «Компаративістські перспективи ресоціалізаційних впливів».

4. Участь збірної команди з футболу курсантів, магістрів та офіцерів Інституту в X Міжнародному Пробаційному турнірі з футболу за участю команд з Великобритації, Німеччини та України.

У теплій камерній обстановці Бурмістр міста Лемборка під час особистої зустрічі з Начальником Інституту генерал-майором Барашем Є.Ю. та Керівником Великопольського Товариства судових кураторів поділився власним досвідом щодо розвитку та підтримки виконавчою владою наукових та інших заходів, пов’язаних з вирішенням проблем пов’язаних з впровадженням ресоціалізаційних програм в місті та окрузі.

В рамках програми візиту важливим заходом стала участь Начальника Інституту в Спеціальному засіданні місцевої ради реадаптації та допомоги засудженим в Слупському окрузі, на якому присутні були бурмістри міст, судді, прокурори, директори карних закладів, фахівці в галузі пробації та науковці з Польщі та інших країн (Німеччини, Великобританії).

З надзвичайним інтересом учасники та гості прослухали доповідь Начальника Інституту генерал-майора внутрішньої служби Бараша Є.Ю. на тему «Соціальна адаптація засуджених в Україні».

Наступним заходом в рамках візиту делегації Інституту була участь Начальника Інституту генерал-майора внутрішньої служби Бараша Є.Ю. та доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Дубчак Л.М. в Ювілейній Міжнародній науковій конференції «Компаративістські перспективи ресоціалізаційних впливів», де мали можливість виступити з доповідями на тему:

- доктор юридичних наук Бараш Є.Ю. «Сучасний стан розвитку і функціонування інституту пробації в Україні»

- кандидат філософських наук Дубчак Л.М. «Пробація щодо неповнолітніх в Україні: актуальні проблеми та перспективи їх розвитку».

Цікавою подією в рамках візиту делегації Інституту кримінально-виконавчої служби до Польщі стала зустріч співробітників Інституту та курсантів з представниками Міського ґуртка в Лемборку об’єднання українців у Польщі.

Делегацію України було запрошено на спеціально підготовлений концерт українців в Польщі, який був приурочений річниці Незалежності України, де продемонстрували особливий дух української єдності. В рамках братньої зустрічі господарі та гості обмінялися подарунками.

Надзвичайно важливим заходом в рамках офіційного відрядження до республіки Польща став Х Міжнародний турнір з футболу працівників служби пробації, де взяла участь збірна команди Інституту з футболу.

Результатом участі в турнірі стали незабутні емоції, котрі наповнили спортивний дух команди. Цікавим було все. Навіть те, що тренування проходили в надзвичайно екзотичному місці – біля мур замку на місцевому стадіоні.

Команда Інституту в своїй групі зіграла з Великобританією, Німеччиною, Лемборком та Варшавою і посіла ІІІ місце. В турнірі з іноземних гостей збірна команда Інституту була найкращою.

Надзвичайно велику підтримку в нелегкій спортивній боротьбі команди Інституту в турнірі виявили українці з діаспори м.Лемборка. Кращим гравцем турніру став магістр Інституту кримінально-виконавчої служби Антоненко Антон.

Виражаємо велику вдячність організоторам наукових і спортивних заходів в м.Лемборк за особливо цікаво організовану програму зустрічі української делегації. Незабутньою атракцією в рамках візиту української делегації стала екскурсія до Леби на Балтійське море та відвідування музею м.Лемборк, де курсанти могли познайомитися з історією та традиціями міста.

Маємо надію, що зазначені заходи, в яких прийняли участь курсанти, офіцери та науково-педагогічні працівники Інституту кримінально-виконавчої служби стали першим проблиском великого майбутнього світла у здійсненні нашої роботи на науковій та спортивній ниві в міжнародній співпраці.

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »