19 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
08.09.2016
Державна пенітенціарна служба України

Інформація про втечу ув’язненого із Кропивницької УВП (№ 14)

ДПтС України інформує, що 06.09.2016 у Кропивницькій установі виконання покарань (№ 14) під час вечірньої перевірки наявності ув’язнених в камерах установи було виявлено відсутність ув’язненого Т.

На місце події виїхала група співробітників апарату ДПтС України. Проводиться службова перевірка обставин втечі засудженого з-під охорони та організовано розшукові заходи.

Додатково інформуємо, що ув’язнений Т., відбуваючи покарання у Петрівській виправній колонії управління ДПтС України в Кіровоградській області (№ 49), у 2013 році був організатором спроби втечі засудженими за допомогою спортивного гелікоптера, після чого був поставлений на профілактичний облік як особа схильна до втечі.

Прес-служба ДПтС України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »