17 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
15.09.2016
Державна пенітенціарна служба України

Проектна документація на будівництво пенітенціарного закладу В'язничої Служби Республіки Польща

На даний час у слідчих ізоляторах та установах виконання покарань переважна більшість режимних корпусів побудовані понад 100 років тому, не відповідають європейським та міжнародним стандартам, перебувають у незадовільному технічному або навіть аварійному стані, що не дозволяє створити належні умови тримання для осіб, узятих під варту.
З метою вирішення цього проблемного питання Уряд України своїм розпорядженням від 7 жовтня 2015 року №1066 визначив ряд заходів, спрямованих на покращення умов тримання в пенітенціарних закладах, в тому числі шляхом винесення за межі центральних частин міст Києва та Львова слідчого ізолятора та установи виконання покарань (№19).
Разом з тим, з метою застосування європейського передового досвіду в будівництві пенітенціарних закладів В'язничною Службою Республіки Польща було передано ДПтС України проектну документацію на будівництво установи виконання покарань.
Враховуючи викладене, просимо розглянути питання щодо можливості надання послуги з експертизи зазначеної проектної документації на відповідність діючим будівельним нормам та стандартам України і доцільності її використання під час реалізації інвестиційних проектів з перенесення за межі центральних частин міст Києва та Львова пенітенціарних закладів з підготовкою відповідного висновку, а також повідомити про вартість таких послуг до 20.03.2017.

Посилення на проектну документацію:

Додаток 1
Додаток 2
Додаток 3
Додаток 4
Додаток 5
Додаток 6
Додаток 7
Додаток 8
Додаток 9
Додаток 10
Додаток 11
Додаток 12
Додаток 13
Додаток 14
Додаток 15
Додаток 16
Додаток 17
Додаток 18
Додаток 19
Додаток 20
Додаток 21
версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »