17 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
19.09.2016
Державна пенітенціарна служба України

Співпраця кримінально-виконавчої інспекції Вінниччини
із Товариством Червоного Хреста

09 вересня 2016 року персоналом Немирівського районного відділу кримінально виконавчої інспекції спільно із працівниками Немирівської районної організації Товариства Червоного Хреста України із підобліковими засудженими молодіжного віку було проведено захід на тему: «ВІЛ/СНІД».
На початку проведення даного заходу працівниками Товариства Червоного Хреста присутнім було доведено інформацію про Національне товариство Червоного Хреста, як про складову частину Міжнародного червонохресного руху. Всеукраїнська добровільна громадська гуманітарна організація, пов’язана з наданням допомоги та підтримки тим, хто її потребує виходячи із загальнолюдських принципів гуманності та взаємодопомоги, яка здійснюється виключно безкорисливо. 
Під час проведення заходу була обговорена проблема розповсюдження  ВІЛ/СНІДУ та методи профілактики даної хвороби.
Даний захід був проведений для привернення уваги суспільства до проблем найбільш соціально незахищених верств населення, в даному випадку засуджених, які перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції, поліпшення умов їхнього життя через надання безкоштовних медичних консультацій, які сприятимуть у найближчому майбутньому до ведення ними здорового способу життя.

СКВІ УДПтС України
у Вінницькій області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »