25 квiтня 2017
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
20.09.2016
Державна пенітенціарна служба України

В ІКВС відбувся круглий стіл “У пошуках оптимальної моделі пенітенціарної діяльності в Україні: від людини до системи”

20 вересня 2016 року в Інституті кримінально-виконавчої служби відбувся круглий стіл на тему “У пошуках оптимальної моделі пенітенціарної діяльності в Україні: від людини до системи”. Захід відбувся за ініціативи Душпастирської ради при Державній пенітенціарній службі України.

У роботі круглого столу взяли участь представники Міністерства юстиції України, ДПтС України, науковці, громадські діячі та священнослужителі.

Учасники розглянули й обговорили актуальні проблеми пенітенціарної системи в Україні, зокрема, щодо належної підготовки кадрів у зв’язку з реформуванням системи.

Рекомендації та пропозиції, що були напрацьовані під час обговорень, будуть надіслані до профільного підкомітету Верховної Ради України, Міністерства юстиції України, Душпастирської ради при Державній пенітенціарній службі України.

Інф. газети
“Закон і обов’язок”

версія для друку

Розширений пошук »