25 квiтня 2017
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
26.09.2016
Державна пенітенціарна служба України

Три золоті медалі на Міжнародному чемпіонаті з плавання виборов співробітник Дніпропетровського міжрегіонального воєнізованого формування ДКВС України

24 та 25 вересня у Львівському аквапарку «Пляж» відбувся Міжнародний турнір з плавання в категорії «Masters» «Кубок Лева», в якому взяв участь співробітник Дніпропетровського міжрегіонального воєнізованого формування Державної кримінально-виконавчої служби України Владислав Вєдєрніков.

Два дні на блакитних доріжках вирували спортивні пристрасті з раннього ранку до пізньої ночі. Протягом цього часу понад 200 плавців «Masters» у віці від 25 до 95 років з України, Угорщини, Польщі, Фінляндії та Естонії виборювали такі бажані медалі, ставали чемпіонами і призерами, встановлювали рекорди європейські та національні, а й часом просто покращували свої особисті. Владислав виступив у віковій категорії 25-29 років та посів перші місця у запливах на 50, 100 та 200 метрів вільним стилем.

«Дані змагання зібрали сильний склад спортсменів. Пишаюсь Вашими досягненнями та Вами, як найяскравішим прикладом для нашого молодого українського покоління. Ви – це найкраще сприяння розвитку ветеранського спорту у майбутньому», – відзначив голова федерації плавання Львівщини Андріян Гутник.

Довідка: Ветеранське плавання – або плавання в категорії «Мастерс» - це плавання для дорослих. Сюди входить все від простої підтримки форми і плавання «для себе» до підготовки до змагань міжнародного рівня. Щоб стати «ветераном» достатньо досягти віку в 25 років. Незважаючи на те, що для участі у ветеранському русі немає необхідності мати в минулому досвід професійних занять плаванням, багато плавців-ветеранів - вельми імениті чемпіони різних років. Цікаво також, що деякі з роками досягають набагато більш високих результатів, ніж у період свого спортивного минулого. Результати кращих вікових спортсменів досить високі і за мірками великого спорту. Але ветеранське плавання не обмежується високими досягненнями: головне в цій справі - здоровий спосіб життя, дружнє спілкування та задоволення від життя.

Прес-служба управління ДПтС України у Дніпропетровській області

версія для друку

Розширений пошук »