19 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
28.09.2016
Державна пенітенціарна служба України

Представники Управління ООН з наркотиків і злочинності та Міністерства юстиції України відвідали Чернігівську виправну колонію облуправління ДПтС України

Експерт з тюремної реформи департаменту по оперативним питанням штаб-квартири Управління ООН з наркотиків та злочинності у Відні Філіпп Мейснер, радник Управління ООН з наркотиків та злочинності в Україні Мірзахід Султанов та заступник директора Департаменту стратегічного розвитку органів юстиції Олександр Гурин відвідали Чернігівську виправну колонію управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області (№ 44).

Метою візиту стало вивчення й обговорення потреб країни в технічній допомозі зі сторони Управління ООН з наркотиків та злочинності в питаннях реформування пенітенціарної системи.

Гостей передусім цікавив побут засуджених та дотримання їх прав. У супроводі начальника управління ДПтС України в Чернігівській області Валерія Пісклова, начальника сектору соціально-виховної та психологічної роботи облуправління ДПтС Олександра Гужви та начальника Чернігівської виправної колонії (№ 44) Андрія Кирієнка відвідувачі ознайомилися з житловими приміщеннями, медичною частиною, побували в Будинку дитини при установі та в приміщенні кімнати психоемоційного розвантаження, оглянули школу, інтернет-клас і кімнати довготривалих побачень. Разом із керівництвом установи оглянули виробничий процес, який організовано на швейній фабриці, та дізнались принципи роботи Державного підприємства Чернігівської виправної колонії (№ 44).

Окрім огляду установи, гості поспілкувалися з персоналом Чернігівської виправної колонії (№ 44) та розповіли деталі своєї роботи.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

версія для друку
Розширений пошук »