22 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
30.09.2016
Державна пенітенціарна служба України

ЗВІТ
про результати публічного громадського обговорення
проекту Технічного завдання Twinning проекту (Twinning Fiche)
"Підтримка розвитку органу пробації в Україні
з метою підвищення ефективності кримінальних покарань,
альтернативних позбавленню волі"

З метою вивчення і врахування думки громадськості у період з 7 липня по 7 серпня 2016 року Державною пенітенціарною службою України проведено публічне громадське обговорення проекту Технічного завдання Twinning проекту (Twinning Fiche) "Підтримка розвитку органу пробації в Україні з метою підвищення ефективності кримінальних покарань, альтернативних позбавленню волі" http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/article/840378.

У ході консультацій з громадськістю зауважень і пропозицій до проекту зазначеного документа не надходило.

Подальше супроводження процесу доопрацювання і подання до Національного агентства України з питань державної служби проекту зазначеного документа буде здійснюватися Управлінням моніторингу ефективності пробації Департаменту пробації Міністерства юстиції України. Зазначене обумовлено ліквідацією Державної пенітенціарної служби України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 року № 343) та припиненням її функцій і повноважень (розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697).

Управління міжнародної діяльності та взаємодії
із засобами масової інформації апарату
Державної пенітенціарної служби України
Клиша Владислав Іванович
+ 38 044 207 34 36, org@kvs.gov.ua

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »