17 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
03.10.2016
Державна пенітенціарна служба України

Вихованців Кременчуцької виховної колонії управління ДПтС України в Полтавській області навчали вирішувати складні життєві ситуації

Вихідного дня вихованці Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області в рамках Кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA переглянули документальний фільм швецького режисера Еріка Бефвінга «Із розплющеними очима».

Головна ідея фільму – психологічні та моральні взаємовідносини між близькими людьми, пошук розв’язання непростих, проблемних питань, які постають в родині і соціальному середовищі.

Перед початком перегляду юнакам запропонували знайти підтверджуючі аргументи на користь вибору життя і свідомого вирішення напружених сімейних і суспільних взаємовідносин. Разом проаналізувати події, відображені у фільмі та зрозуміти проблеми його героїв.

У формі дискусії юнаки висловили власні думки щодо подолання негативних звичок, говорили про вміння довіряти своїм рідним і радитися з ними у скрутні хвилини життя. Дійшли висновку, що в сім’ї завжди повинна бути моральна підтримка, взаєморозуміння і співчуття.

Після перегляду фільму хлопці виконали декілька завдань: кожний із них придумав власну назву кінострічки, одним реченням окреслив головну ідею фільму, промовивслова головного героя, які найбільше вразили.

Творчо і цікаво завершилося заняття Кіноклубу Docudays UA: юнаки створили «Дерево життя», на якому розмістили різнобарвні квітки і пелюстки з описом позитивних життєвих цілей на майбутнє і альтернативних способів вирішення актуальних сімейний проблем.

З вихованцями, в Храмі Іоанна Хрестителя отець Олександр провів духовно-просвітницьку бесіду, наголошуючи на вмінні радіти кожному дню життя, приносити щастя і втіху своїм рідним і близьким, вчитися бути сміливими, чесними і відповідальними, виявляти любов і турботу до своєї сім’ї.

Прес-служба управління Державної пенітенціарної служби
України в Полтавській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »