16 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
07.10.2016
Державна пенітенціарна служба України

Співробітники Кременчуцької виховної колонії управління ДПтС України в Полтавській області навчалися визначати основні шляхи подолання складних життєвих ситуацій

Протягом останнього тижня зі співробітниками Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області провели заняття в рамках Кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA. Персонал переглянув документальний фільм швецького режисера Еріка Бефвінга «Із розплющеними очима».

Головною темою заходу стали питання профілактики суїцидальної поведінки. На початку заняття модератори запропонували присутнім виявити найбільш поширені причини, що впливають на прийняття рішення про самогубство. Виділити суїцидонебезпечні категорії осіб та їх характерні суїцидальні прояви в поведінці. Ознайомилися з методами візуальної діагностики засуджених, які перебувають в депресивних та тривожних станах.

Під час перегляду модератори запропонували глядачам знайти головну гостру проблему, яка висвітлюється у фільмі. Персонал спробував вигадати власну назву фільму та висловити слова головного героя, які їх найбільше вразили.

Разом співробітники знайшли підтверджуючі аргументи на користь вибору життя і свідомого вирішення моральних, сімейних і психологічних проблем.

Прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »