24 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
11.11.2016
Державна пенітенціарна служба України

Співробітники Кременчуцької виховної колонії управління ДПтС України в Полтавській області побували на Мандрівному Docudays UA

10 листопада 2016 року співробітники Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області побували на відкритті XIII Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Глядачів люб’язно зустрів Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб». Гості ознайомилися з переліком найкращих документальних фільмів про права людини, які цього року будуть представлені в 250 містах та містечках України. Центральна тема цьогорічного фестивалю – «Крізь ілюзії».

Відвідувачі обговорили місію фестивалю, яка спрямована на створення можливостей для кожної людини дивитися найталановитіші та найактуальніші документальне кіно з усього світу.

Важливим моментом зустрічі стало обговорення з регіональним координатором фестивалю подальшої плідної співпраці та можливості демонстрації фільмів на території Кременчуцької виховної колонії. Кіно планують показати для вихованців з метою розширення знань юнаків про права людини в усьому світі, збагачення їх світогляду та розвитку критичного мислення і формування активної громадянської позиції.

Прес-служба управління Державної пенітенціарної служби
України в Полтавській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »