17 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
15.11.2016
Державна пенітенціарна служба України

Міжнародний фестиваль Docudays UA у Кіровоградській виправній колонії облуправління ДПтС України (№ 6)

12 листопада 2016 року в актовому залі Кіровоградської виправної колонії облуправління ДПтС України (№6) пройшов міжнародний кінофестиваль DocudaysUA, що демонструє глядачам Україну очима іноземних документалістів. Фестиваль — неполітичний і некомерційний.

Мета Docudays UA — сприяти підвищенню рівня української кінодокументалістики, становленню в Україні відкритого діалогу про моральні проблеми суспільства, права людини.

Засудженим установи було презентовано фільм про трагічні події у Маріуполі, під час проведення операції АТО «#BABYLON`13», де в документальному виді кінематографу були показані кадри із життя цивільних людей, які постраждали від рук сепаратистів та їхню точку зору на події в Україні.

Цей фільм цьогоріч номінований від України на премію «Оскар», як кращий зарубіжний документальний фільм.

Засуджені мали можливість одними з перших оцінити даний витвір кіномистецтва.

Для багатьох присутніх в клубі, це не просто кадри із життя,а й власні спогади із зони АТО, що вони пережили.

Після завершення представники ГО «Територія Успіху», за підтримки якої і було показано даний фільм, відповіли на всі питання, що виникли під час перегляду фільму.

Петро Проскуров,
Кіровоградська виправна колонія
облуправління ДПтС України (№ 6)

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »