22 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
Листопад   2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
2021
22
23242526
27282930
дата з:
по:
22.11.2016
Державна пенітенціарна служба України

Навичкам толерантної поведінки навчали школярів співробітники кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України у Дніпропетровській області

Досвід співпраці регіональних підрозділів кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області з освітніми закладами регіону з усією впевненістю дозволяє стверджувати, що правове та духовно-моральне виховання підростаючого покоління є невід’ємною складовою частиною виховного процесу в цілому. Воно впливає не тільки на свідомість, але і на відповідальну сторону поведінки, формує переконаність у необхідності додержання закону, прав і обов’язків, розвиває гармонійну особистість, якій притаманні такі якості, як гуманність, працелюбність, чесність, правдивість, дисциплінованість, почуття відповідальності, власної гідності, виховання патріотизму, любові до Батьківщини. На виховання саме цих якостей спрямовані профілактичні заходи, які проводять пенітенціарії у підшефних освітніх закладах.

Так, 17 листопада співробітники Інгулецького районного та Першотравенського міського відділів кримінально-виконавчої інспекції провели для учнів 5 класу Криворізької загальноосвітньої школи №114 та учнів 10-11 класів Першотравенської загальноосвітньої школи №5 виховні заходи на тему «Вчимося бути толерантними». Школярам розповіли про необхідність формування навичок і звичок правової поведінки, розвитку вмінь вирішувати конфлікти мирним шляхом та усвідомлення гідності кожної людини, виховання відповідальності за своє здоров'я, збагачення свого емоційного світу, вироблення навичок і звичок високоморальної поведінки особистості. Під час інтерактивного тренінгу підліткам розкрили поняття «толерантність», показали певні рівні толерантної поведінки людини, продемонстрували алгоритм формування адекватної самооцінки, вмінь аналізувати, приймати рішення, вибирати правильну позицію, виховувати спостережливість, уважність до інших людей, здатність бачити і розуміти відмінність іншої людини від себе, навчили встановлювати стосунки на доброзичливій основі, сприяти формуванню ціннісних установок на толерантне спілкування та навичок толерантної поведінки, звичок, виховувати чуйність, взаємоповагу, людяність, терпимість і небайдужість.

Керівництво навчальних закладів висловило подяку співробітникам кримінально-виконавчої інспекції за співпрацю та допомогу у вихованні правової свідомості та навичок і звичок правомірної поведінки школярів.

Владислав Нікітін,
відділ кримінально-виконавчої інспекції
управління Державної пенітенціарної служби
України у Дніпропетровській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »