24 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
22.11.2016
Державна пенітенціарна служба України

В УВП і СІЗО управління ДПтС України в Донецькій області відбувся мандрівний фестиваль Docudays UA

З метою сприяння популяризації і розвитку документального кіно та підвищення рівня дотримання прав людини в Україні, в період з 14 по 18 листопада 2016 року в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області відбувся мандрівний Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Основним напрямком діяльності вищезазначеного фестивалю є правова допомога соціально незахищеним верствам населення.

Засуджені, які відбувають покарання в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах області мали змогу переглянули відеофільми, після яких відбулись жваві дискусії – обговорення між громадськими діячами, правозахисниками організаторами Мандрівного кінофестивалю Docudays UA та засудженими.

Всі присутні залишилися переконаними, що зараз, як ніколи, всі українці повинні бути разом, і лише консолідоване суспільство може протистояти негативним подіям у такий складний для України час.

Прес-служба управління ДПтС України в Донецькій області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »