23 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
Листопад   2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
202122
23
242526
27282930
дата з:
по:
23.11.2016
Державна пенітенціарна служба України

З нагоди Дня Гідності та Свободи до школярів на Одещині завітали співробітники КВІ облуправління ДПтС України

13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про відзначення Дня Гідності та Свободи», який спрямований на забезпечення вшанування громадянської мужності учасників революційних подій у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості та утвердження в нашій Державі демократичних цінностей.

18 листопада 2016 року у школі №24 ІІ-ІІІ ступенів Одеської міської ради був проведений круглий стіл на тему: «Не помиляється той, хто нічого не робить». Захід був приурочений Дню Гідності та Свободи. В заході взяли участь вчителі та учні школи, а також гості: майор поліції Київського ВП ГУНП в м. Одесі Світлана Степенко, головний спеціаліст Київської районної адміністрації служби у справах дітей Віталій Демешин, працівники Київського та Приморського районних відділів кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Одеській області майор внутрішньої служби Ганна Зінова, капітан внутрішньої служби Юлія Еськова, старший лейтенант внутрішньої служби Ганна Василюк разом зі своїми неповнолітніми підобліковими. Завідувач школи з виховної роботи Ніна Сізова розповіла присутнім про історію виникнення свята, про позитивні зміни, які відбуваються в нашій Державі вцілому та в нашому рідному місті. Вона зазначила, що проблем ще багато і в школі, і в місті, і в державі, але не помиляється лише той, хто нічого не робить.

Інспектори кримінально-виконавчої інспекції розповіли учням про свою повсякденну роботу, зокрема - про роботу з підлітками, та запросили старшокласників після закінчення школи вступати до навчальних закладів, які готують працівників кримінально-виконавчої служби.

Наталя Челомбітко,
начальник Приморського РВ КВІ
управління ДПтС України в Одеській області,
підполковник внутрішньої служби

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »