21 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
23.11.2016
Державна пенітенціарна служба України

До УВП управління ДПтС України в Рівненській області завітає ХІІІ Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

ХІІІ Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA проходитиме в установах виконання покарань та слідчому ізоляторі управління Державної пенітенціарної служби України в Рівненській області. Регіональним організатором фестивалю, який уже вчетверте проводитиметься на Рівненщині, є РОГО «Комітет виборців України» в партнерстві з облуправлінням ДПтС України.

На презентацію та перший показ у рамках фестивалю були запрошені заступник начальника управління ДПтС України в Рівненській області Юрій Омельчук, начальник Головного територіального управління юстиції Іванна Смачило, регіональний координатор із зв’язків з громадськістю Секретаріату Уповноваженого Верховної ради з прав людини Сергій Іллюк, представники навчальних закладів та громадських організацій.

Зі вступним словом виступив голова правління Рівненської обласної громадської організації «Комітет виборців України» Олексій Горецький: «За останні роки фестиваль все більше виходить на ширші кола, щоб була більша можливість для людей з різних регіонів стати глядачами. Так, зокрема, завдяки співпраці з управлінням Державної пенітенціарної служби в Рівненській області, вже заплановані кінопокази для затриманих і засуджених осіб у Рівненському слідчому ізоляторі та в установах виконання покарань області».

«Показ фільмів для засуджених і ув’язнених став одним із способів перевиховання такої категорії осіб, який спонукає усвідомити та переосмислити свій спосіб життя», - відмітив заступник начальника облуправління ДПтС Юрій Омельчук.

Після презентації відбувся перший відкритий показ у рамках фестивалю. До Дня Гідності та Свободи присутні переглянули дві кінострічки із циклу «Енциклопедія Майдану» режисера Сергія Лисенка: «Крим SOS» і «Євромайдан SOS».

Прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »