25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
Листопад   2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
2021222324
25
26
27282930
дата з:
по:
25.11.2016
Державна пенітенціарна служба України

Співробітники органів КВІ управління ДПтС України в Чернігівській області провели виховні заходи з підобліковими та батьками неповнолітніх

Проблеми поширення інфекційних хвороб залишаються сьогодні актуальними у всьому світі, у тому числі і в Україні. Днями в Новгород-Сіверському районному відділі КВІ управління ДПтС України в Чернігівській області було проведено тематичний захід «Захисти себе». Соціальним працівником була організована зустріч підоблікових із студентами Новгород-Сіверського медичного училища. Розмова була присвячена питанню боротьби з інфекційними та вірусними хворобами. У доступній формі майбутні медики надали змістовну інформацію про ознаки найпоширеніших інфекційних хвороб, шляхи їх розповсюдження та методи запобігання.

Фахівцем з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації Новозаводського районного відділу м. Чернігова КВІ було організовано та проведено виховний захід на тему «Життєві цінності» у рамках тренінгової програми «Сходинки». До участі у заході було залучено неповнолітніх засуджених та осіб молодіжного віку, які перебувають на обліку в інспекції.

Метою тренінгу було усвідомлення неповнолітніми цінності здоров’я у житті людини. Під час тренінгу підоблікові пройшли тест «Ціннісні орієнтації», який допоміг визначити змістовний аспект спрямованості особистості, її ставлення до навколишнього світу, до інших людей, до себе самої.

Інспектор Чернігівського районного відділу КВІ завітала до Анисівської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів на батьківські збори, щоб розповісти батькам про діяльність КВІ, про необхідність виховання дітей свідомими, правослухняними членами суспільства, вік настання адміністративної та кримінальної відповідальності. Було наголошено на обов’язки батьків щодо виховання та розвитку дитини, а також про відповідальність, що наступає в разі невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей.

Батькам було продемонстровано документальний фільм «Почуй мене». Фільм про виховну колонію та умови відбування покарань неповнолітніми засудженими. Ця кінострічка була показана з метою донесення до дорослих необхідності виховання дітей, приділення їм більшої уваги та важливості стати авторитетом для дитини.

Особи, які перебувають на обліку в Деснянському районному відділі КВІ відвідали Чернігівську обласну універсальну наукову бібліотеку імені В. Г. Короленка з метою естетичного та духовного виховання.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »