21 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
28.11.2016
Державна пенітенціарна служба України

До Кременчуцької виховної колонії управління ДПтС України в Полтавській області завітав Мандрівний фестиваль Docudays UA

27 листопада 2016 року до Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області України завітав ХІІІ Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.

Кінопоказ для вихованців здійснили представники Громадської організації «Кременчуцького інформаційно-просвітницького центру «Європейський Клуб» Олег Овчаренко і Олена Глазкова.

Юнаки переглянули документальний фільм «Кровлі: кожному ковбою потрібен свій кінь», який створив німецький режисер Андре Гьорманн. Затамувавши подих, з неабиякою цікавістю, хлопці дивилися на екран, де головним героєм виступив 11-річний хлопчик, який допомагає батькам на ранчо, вчиться приборкувати диких коней і сам водить автомобіль. Кровлі постійно тренується, щоб стати справжнім «ковбоєм», професіоналом своєї справи.

Після перегляду вихованці розмірковували над такими глибокими питаннями: як стати щасливим, як досягти своєї мети, як відшукати головну життєву ціль і присвятити себе улюбленій справі, які зусилля і скільки часу знадобиться для успішної реалізації себе, як неповторної особистості.

На завершенні заняття кожен із юнаків описав на аркуші ті риси характеру головного героя, які їм найбільше сподобалися. Майже всі відзначили, що Кровлі постійно допомагає своїм батькам по господарству, кожного дня тренується, вдосконалюючи верхову їзду, здатен до усвідомленого ризику і сміливих вчинків, у свої 11 років не боїться труднощів, він – вольовий і відповідальний.

Головне, що зрозуміли юнаки – життєвий шлях кожної молодої людини починається з пошуку конкретної мети і наполегливої праці для її досягнення.

Прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »