25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
29.11.2016
Державна пенітенціарна служба України

В УВП та СІЗО управління ДПтС України в Рівненській області продемонстровано кінострічки Мандрівного міжнародного фестивалю

До установ виконання покарань та слідчого ізолятора управління ДПтС України в Рівненській області завітав ХІІІ Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Кінопокази пройшли в Дубенській виховній колонії, Городоцькому виправному центрі (№131), Городищенській виправній колонії (№96) та Рівненському слідчому ізоляторі.

В ході проведення кінопоказу, пенітенціарні установи відвідав голова правління Рівненської обласної громадської організації «Комітет виборців України» Олексій Горецький. У Дубенській ВК для неповнолітніх засуджених продемонстровано стрічки «Остап» і «Євромайдан SOS». Засуджені в Городоцькому ВЦ (№131) дивилися фільми «Євромайдан SOS» і «Канцелярська сотня» - обидва із циклу «Енциклопедія Майдану» режисера Сергія Лисенка. Ці ж стрічки демонструвалися для засуджених та ув’язнених Городищенської ВК (№96) та Рівненського СІЗО.

«Показ фільмів для засуджених і ув’язнених став одним із способів перевиховання такої категорії осіб, який спонукає усвідомити та переосмислити свій спосіб життя», - зазначив заступник начальника управління ДПтС України в Рівненській області Юрій Омельчук.

Прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »