22 лютого 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
02.12.2016
Державна пенітенціарна служба України

Представники Бахмутського МРВ КВІ, що на Донеччині, разом із підобліковими дітьми відвідали краєзнавчий музей

29.11.2016 року працівники Бахмутського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області, разом із неповнолітніми, які знаходяться у конфлікті з законом, відвідали виставку картин під назвою «Бахмутський вернісаж», яка проходила у краєзнавчому музеї м. Бахмут.

У процесі екскурсії мистецтвознавець Євгенія Дьяконова розповіла про різноманітні роботи відомих та молодих художників, які мешкають у м. Бахмут і Бахмутському районі, також вона звернула увагу на те, що проведення таких виставок дозволяє виявити нові таланти та побачити нове у творчості художників, які відомі жителям міста.

Діти з зацікавленістю розглядали представлені картини у різних стилях, але особливу увагу привернула центральна композиція виставки - картина художника Олександра Македонського під назвою «Лист Путіну».

Відвідування таких культурних заходів ознайомлює дітей з культурною спадщиною міста й особливо впливає на всебічний розвиток, розширює їх світогляд, підвищує моральну та духовну свідомість.

Анастасія Ковальова,
Старший інспектор Бахмутського МРВ КВІ
управління ДПтС України в Донецькій області

версія для друку
Розширений пошук »