23 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
Листопад   2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
202122
23
242526
27282930
дата з:
по:
30.01.2017
Державна пенітенціарна служба України

Ініціативи Профспілки пенітенціаріїв у міжнародному діалозі

27 січня 2017 року Голова Центрального комітету Профспілки (ВПП ОУПС) Олег Андрієнко та голова об’єднаної пенітенціарної профспілки служби пробації Валерій Калівошко в апараті Міністерства юстиції України (пенітенціарна система) провели зустріч з Президентом міжнародної філантропічної організації Global Christian Support (GCS) Ярославом Мальком та їх партнерами-меценатами з Королівства Норвегія Свеном Олафом Івесоном та Елен Ліндою Івесен.

Розпочав міжнародну зустріч очільник пенітенціарної Профспілки Олег Андрієнко вітаннями високих гостей. У своєму слові він наголосив, що Королівство Норвегія для пенітенціарної системи України є знаковою, та що представники таких гуманітарних місій невтомно й успішно працюють щодо надання практичної допомоги пенітенціарній системі України не один рік, забезпечують імплементацію існуючих європейських і світових норм дотримання прав людини, в тому числі для персоналу ДКВС. Очільник національної Профспілки (ВПП ОУПС) Олег Андрієнко розповів гостям також про стан соціального діалогу в пенітенціарній системі, про повсякденну діяльність українського Трейд-Юніону в проведенні заходів по соціально-правовому захисту пенітенціаріїв.

Лідер профспілковців служби пробації Валерій Калівошко ознайомив гостей з ходом проведення пенітенціарної реформи в Україні й особливостями національної пенітенціарної реформи, зокрема впровадження міжнародних стандартів в організації та становленні пробаційних програм.

Президент міжнародної філантропічної організації (GCS) Ярослав Малько та його норвезькі партнери презентували свою організацію та діючі гуманітарні програми в Україні й у міжнародній спільноті.

Програма зустрічі передбачила обмін думками з приводу можливої співпраці щодо участі українських пенітенціаріїв та членів їх сімей у міжнародних гуманітарних проектах, у тому числі в рамках уже діючого мегапроекту «Норвегія –Україна» щодо перепідготовки та соціальної адаптації звільнених у ході реформ представників силових міністерств і відомств, заходи з місцевими адміністраціями та громадськими організаціями, психологічної реабілітації, працевлаштування звільнених осіб, а також оздоровлення в Україні та за кордоном.

Учасники міжнародного форуму висловили тверде переконання, що співпраця та майбутнє підписання Меморандуму Профспілки пенітетенціаріїв та міжнародної філантропічної організації Global Christian Support повинно спиратися на принципах традиційних християнських та українських сімейних цінностей.

Президія ЦК Профспілки

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »