22 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
Січень   2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22
232425262728
293031
дата з:
по:
31.01.2017
Державна пенітенціарна служба України

Представники Cолонянського райвідділу з питань пробації, що на Дніпропетровщині, попереджують дитячу злочинність

26-27 січня, за ініціативи співробітників Cолонянського районного відділу з питань пробації, відбулися профілактичні заходи інформаційно-виховного характеру щодо запобігання скоєння правопорушень та злочинів неповнолітніми. Захід проходив за участі учнів Солонянських СЗШ № 1, 2 та Солонянського ПАЛ.

Фахівець (з питань соціальної роботи з питань соціальної роботи з суб’єкткми пробації) Юрій Маслов прочитав лекцію на тему: «Відповідальність неповнолітніх. Види покарань які застосовуються до неповнолітніх».

У ході просвітницьких заходів школярам довели інформацію про відповідальність неповнолітніх, види покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, що застосовуються до неповнолітніх, умови звільнення від відбування покарання з випробуванням, порядок відбування покарання та адміністративного стягнення у вигляді громадських та виправних робіт.

Крім того, підліткам на основі конкретних прикладів були роз’яснені правила поведінки у громадських місцях.

Також у ході зустрічей курсантом 3 курсу Інституту кримінально-виконавчої служби Куценко Миколою, що проходить практику в підрозділі, надана інформація про вищій навчальний заклад, в якому він навчається і який готує спеціалістів для кримінально-виконавчої служби Міністерства юстиції України.

Проведені заходи справили на учнів велике враження, викликали щирий інтерес, про що свідчить величезна кількість запитань з їх боку. Відповідь на ці питання, пробудження у підлітків відповідальності за свою поведінку і своє майбутнє – одне із завдань, яке співробітники уповноваженого органу пробації вважають для себе найважливішим.

Юрій Маслов,
фахівець (з питань соціальної роботи з
питань соціальної роботи з суб’єкткми пробації)
Cолонянського районного відділу з питань пробації

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »