25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
Листопад   2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
2021222324
25
26
27282930
дата з:
по:
09.02.2017
Державна пенітенціарна служба України

Правове виховання школярів у центрі уваги співробітників Томаківського відділу з питань пробації, що на Дніпропетровщині

З метою попередження злочинності серед неповнолітніх в навчальних закладах Томаківського району Дніпропетровщини, за участі співробітників територіального відділу з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції пройшли профілактичні лекції з демонстрацією соціального відеоролику «Життя дітей в колоніях». Під час зустрічей основна увага приділялася питанню кримінальної відповідальності неповнолітніх перед законом.

Співробітники Томаківського районного відділу з питань пробації розповіли учням про вік притягнення до відповідальності, основні види правопорушень, які скоюють неповнолітні та види покарань, наголошуючи на тому, що перед тим як вчинити будь-яке протизаконне діяння, необхідно добре подумати про наслідки.

У формі бесіди учні багато дізналися про кримінальну, адміністративну та цивільно-правову відповідальність неповнолітніх, про негативні наслідки ризикованої поведінки. Неповнолітні одержали відповіді на свої запитання та дякували за змістовну інформацію, яка знадобиться їм у подальшому житті.

Профілактична робота дає можливість формувати у дітей вміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки. Хочеться сподіватися, що підлітки не будуть вдаватись до ризикованої поведінки і завжди дотримуватимуться законності та правопорядку.

Юлія Пархомик,
Начальник Томаківського районного відділу
Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »