21 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
15.02.2017
Державна пенітенціарна служба України

Полтавщина: для вихованців Кременчуцької виховної колонії, в рамках Кіноклубу Docudays UA, продемонстровано документальний фільм «Золота осінь»

Днями вихованці Кременчуцької виховної колонії, що на Полтавщині, в рамках Кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA, переглянули документальний фільм «Золота осінь», який створив режисер із Німеччини Ян Тенхавен.

Стрічка "Золота осінь" про життя людей похилого віку, про активну старість, про те, як не втратити сенс життя. Центральною темою заняття стало усвідомлення сутності головних життєвих та людських цінностей.

Вихованці із неабиякою зацікавленістю дивилися на головних героїв фільму – чоловіків та жінок похилого віку, яким вже виповнилося 80, 90, і навіть, 100 років. Але, незважаючи на свій достойний вік, вони наполегливо займаються спортом, ведуть здоровий спосіб життя, приймають дієву участь у національних і міжнародних чемпіонатах.

Завдяки документальному фільму "Золота осінь" юнаки побачили, що навіть в похилому віці, можна відчувати себе людиною, а не "овочем", постійно практикуватися у різних видах спорту, бути в фізичному і моральному тонусі, присвячувати себе тренуванням та цікавому спілкуванню. Хлопці почули життєві історії людей, які здолали багато особистих криз та втрат, пережили війну та перемогли у битві з тяжкими хворобами.

До заняття Кіноклубу Docudays було запрошено заслуженого тренера із легкої атлетики Черноіванова Олександра, який розповів хлопцям про своє життя, як навчався в спортивному ВУЗі, в яких змаганнях брав учать, як викладав у спортивних секціях, скількох молодих людей долучив до спорту і ведення активного, здорового способу життя. Олександр стверджував, що в "здоровому тілі – здоровий дух". Наголосив, що шкідливі звички, такі як вживання алкоголю та наркотиків, паління – повільно вбиває тіло і душу людини та приносить страждання близьким людям. У кожної людини бувають помилки і "падіння", та не треба втрачати надії і оптимізму, треба завжди відчувати істинний сенс життя і реалізовувати себе як справжні чоловіки.

Після перегляду фільму, вихованці розмовляли не тільки про велику силу волі, мужність та цілеспрямованість головних героїв фільму, але й про те, що вони здолали самотність, вони потрібні своїм сім'ям і суспільству, вони мають гарне почуття гумору, що їх "золота осінь" проходить в позитивному, життєстверджуючому тоні.

Юнаки зрозуміли, що висвітлені у фільмі особистості – приклад для них, для сьогоднішнього і майбутнього життя, кожну мить можна прожити достойно і яскраво, що ніколи не пізно фізично і духовно розвиватися.

Прес-служба Кременчуцької виховної колонії

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »