23 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
15.02.2017
Державна пенітенціарна служба України

У Торецькій виправній колонії (№ 2), що на Донеччині, відбулося засідання кіноклубу Docudays UA серед засуджених

14 лютого 2017 року, в рамках засідання кіноклубу Docudays UA, серед засуджених Торецької виправної колонії Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції (№ 2) відбувся перегляд документального фільму «Що написане пером», який був наданий до установи в рамках міжнародного фестивалю документального кіно про права людини.

Основною метою кінострічки є демонстрація на прикладі однієї життєвої історії шляху свідомого виправлення людини, яка скоїла злочин та можливості відновлення втрачених зв’язків із родичами та захисту своїх прав. Фільм дає змогу засудженим не тільки відірватись від буденного життя в колонії, але й замислитись над тим, що час іде і потрібно, щось змінювати у своєму житті.

На життєвому шляху кожної людини виникають труднощі. Одних вони «ламають», інших роблять сильнішими, але є соціальні категорії людей, які опинились серед обставин, при яких самостійно, без сторонньої допомоги труднощі їм не здолати. Саме до такої категорії можна віднести людей, які здійснили злочин та відбувають покарання у місцях позбавлення волі. Але рано, чи пізно строк покарання закінчується і перед засудженим виникають нові важкі питання. За роки, які засуджений проводить за гратами багато, що змінюється: життя на свободі стрімко набирає обертів. Для того, щоб не залишати засудженого самого з труднощами соціальної адаптації, у виправних колоніях створюється «Школа підготовки до звільнення». Торецька виправна колонія (№2) не є винятком, в установі також функціонує така школа. До «школи підготовки до звільнення» зараховуються засуджені, яким до звільнення залишається 3-6 місяців. Саме ця категорія потребує великої уваги і допомоги у вирішенні питань, що можуть виникнути у «житті за гратами» та «житті на свободі».

Відділ СВПР
Торецької виправної колонії
Південно-Східного МРУ
ВКПП МЮ (№ 2)

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »