23 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
Листопад   2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
202122
23
242526
27282930
дата з:
по:
17.02.2017
Державна пенітенціарна служба України

Полтавщина: в Кременчуцькій виховній колонії провели заняття «Вирішення соціально-побутових питань після звільнення»

У Кременчуцькій виховній колонії, що на Полтавщині, провели заняття з елементами Форум-театру на тему: «Вирішення соціально-побутових питань після звільнення». Заняття з вихованцями було направлене на вміння вирішувати різні соціальні, психологічні і побутові проблеми. Спеціаліст із Кременчуцького Центру для сім’ї, дітей та молоді Марія Іванченко допомогла юнакам усвідомити і проаналізувати соціально-побутові ситуації, які можуть виникнути після звільнення, розповіла, в які служби можна звернутися для вирішення різних побутових питань.

Спочатку з вихованцями обговорили проблеми, які можуть виникнути в новому соціальному середовищі після звільнення. Юнаки перелічили найактуальніші сфери, такі як: сімейні взаємовідносини, влаштування на роботу, здобуття професійної освіти, житло, оформлення документів, спілкування в родині і з друзями.

Юнаки взяли участь у цікавих іграх і вправах, направлених на вміння долати життєві труднощі, розвивати морально-психологічну стійкість, формування комунікативних навичок: «Простір», «Джунглі», «Атоми та молекули», «Гіпнотизер», «Трансформація почуттів» тощо.

Особливо незвичним і креативним для хлопців стали будування скульптур. Під час юнаки будували композиції, які висвітлювали сімейні та родинні, житлові та трудові, фінансові та соціальні проблеми, з якими вони можуть зіткнутися після звільнення. Спочатку завданням було побудувати проблеми, а потім перетворити образи на позитивні. Разом шукали шляхи вирішення проблем та коло громадських і державних організацій, які можуть надати допомогу в цьому напрямку.

Заняття стало досить актуальним і важливим для вихованців, оскільки вони зрозуміли, що, знаючи шляхи вирішення і маючи обізнаність можна подолати перепони і труднощі.

Прес-служба Кременчуцької виховної колонії

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »