21 квiтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
17.02.2017
Державна пенітенціарна служба України

Співробітники Бахмутської установи виконання покарань (№6), що на Донеччині, вшанували пам'ять учасників бойових дій, воїнів - інтернаціоналістів

15 лютого 2017 року делегація з колективу Бахмутської установи виконання покарань Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України (№6) взяла участь у мітингу, організованому Бахмутською міською радою, присвяченому вшануванню пам’яті учасників бойових дій на території інших держав та поклали квіти до меморіалу загиблих воїнів – інтернаціоналістів.

15 лютого 1989 року – день, коли останній солдат покинув афганську землю. І хоча назавжди було закрито цю трагічну сторінку, та й через роки обеліски, пам’ятники на могилах юнаків, які залишили свої життя в Афганістані будуть нагадувати нам про цю трагедію. День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниця виводу радянських військ з Афганістану – особливий день у житті воїнів, які виконували інтернаціональний обов’язок на території 26 країн світу.

Аліна Ніфталієва,
старший інспектор із ВСПР
відділу по роботі з персоналом
Бахмутської УВП
Південно-Східного МРУ ВКППМЮ (№6)

версія для друку
Розширений пошук »