20 червня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
17.02.2017
Державна пенітенціарна служба України

У Запорізькому СІЗО реалізуються організаційно-практичні заходи, спрямовані на модернізацію та покращення діяльності установи

Протягом лютого 2017 року в Запорізькому слідчому ізоляторі Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України, з метою покращення комунально-побутових умов утримання осіб узятих під варту та засуджених, проводяться ремонтні роботи камерних приміщень для транзитно-пересильних осіб.

Так, на даний час проведено капітальний ремонт камер для утримання транзитно-пересильних осіб, а саме: проведено шпаклювання і фарбування стін та стелі, підлогу викладено плиткою та замінено електричну проводку.

«Нами докладається максимум зусиль щодо покращення комунально-побутових умов. Завдяки злагодженій роботі всіх служб установи умови утримання ув’язнених та засуджених приведено до вимог європейських стандартів», - зазначив виконуючий обов’язки начальника Запорізького слідчого ізолятора підполковник внутрішньої служби Олексій Азаров.

Яна Одинока,
Запорізький слідчий ізолятор
Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ

версія для друку
Розширений пошук »