19 червня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
17.02.2017
Державна пенітенціарна служба України

Донеччина: у Селидівській виправній колонії (№82) перекид до зони, що охороняється, не увінчався успіхом

15 лютого 2017 року в Селидівській виправній колонії (№82) Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України було попереджено спробу передачі засудженим заборонених предметів.

Так, о 18 годині 35 хвилин від начальника варти відділу охорони до чергової частини надійшло повідомлення про те, що в районі електропідстанції установи під'їхав легковий автомобіль білого кольору, з якого вибіг чоловік та скоїв перекид до зони, що охороняється, та зник на вказаному автомобілі у невідомому напрямку. Під час огляду території зовнішньої забороненої зони, біля основної огорожі, було виявлено та вилучено прозорий поліетиленовий згорток білого кольору, в якому знаходились 4 мобільних телефони та банкнота номіналом у 100 грн.

Даний факт зареєстрований в книзі «Обліку заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події в Селидівській виправній колонії у Донецькій області». Також інформація направлена до чергової частини Селидівського відділення поліції Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області для прийняття рішення у відповідності з чинним законодавством.

Руслан Красовський,
начальник відділу нагляду та безпеки
Селидівської виправної колонії
Південно – Східного МРУВКПП МЮ (№82)

версія для друку
Розширений пошук »