20 червня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
17.02.2017
Державна пенітенціарна служба України

У Торецькій виправній колонії (№2), що на Донеччині, відбувся чемпіонат з рукопашного бою серед співробітників

16 лютого 2017 року в Торецькій виправній колонії Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України (№2) відбувся чемпіонат з рукопашного бою серед співробітників установи.

Рукопашний бій проходив за підтримки та під пильним наглядом керівництва установи, а також за фінансової підтримки первинної профспілкової організації на чолі з Романом Онищенком, який вже не вперше мотивує співробітників до спортивних звершень, встановлюючи коштовні призи для переможців. Усі учасники по спортивному, без агресії, не зважаючи на те, що цей спорт є небезпечним, йшли до перемоги. В ході спортивного заходу співробітники використовували ті навички, які були отримані як у спортивному залі, так і самостійно.

Переможцем у запеклій боротьбі став старший оперуповноважений оперативного відділу Денис Фоменко, друге та третє місця поділили між собою інспектор відділу нагляду і безпеки Микола Безпальченко та Сергій Бутенко – старший інспектор ( з професійної підготовки ) відділу по роботі з персоналом. Усі, хто приймав участь у цих змаганнях, отримали чудовий досвід, а переможці - ще й коштовні призи від первинної профспілкової організації.

Враховуючи те, що фізичне виховання співробітників, які несуть службу безпосередньо із засудженими - є одним із пріоритетних питань в службовій діяльності персоналу, такі заходи сприяють формуванню належного рівня професійної підготовки пенітенціаріїв.

Сергій Бутенко,
старший інспектор
відділу по роботі з
персоналом Торецької ВК
Південно-Східного МРУВКПП МЮ (№2)

версія для друку
Розширений пошук »