21 травня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
17.02.2017
Державна пенітенціарна служба України

З вихованками Мелітопольської установи виконання покарань (№144), що на Запоріжжі, проведено тренінгове заняття спеціалістом міського ЦСССДМ

16 лютого 2017 року для вихованок Мелітопольської установи виконання покарань Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України (№144) спеціалістом І категорії Мелітопольського міського центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді Вікторією Москаленко проведено тренінгове заняття за темою: «Безпечне та корисне дозвілля».

Головна мета заходу полягала в інформуванні дівчат про функції та види діяльності у сфері дозвілля; аналізуванні видів дозвіллєвої діяльності та можливих ризиків для людини, таких як: шкода здоров’ю та ситуації насильства.

В ході тренінгу вихованки визначали «Що таке взагалі вільний час?», розглянули групи діяльності у сфері дозвілля, заповнили таблицю. Також дискутували про необхідність раціонально використовувати вільний час та планувати власне дозвілля, розглядали місцеві можливості щодо його організації, приводили власні життєві приклади.

Підбиваючи підсумки, учасники за допомогою створеної таблиці проаналізували переваги та можливі ризики для людини різних видів дозвіллєвої діяльності. Кожна з вихованок мала змогу висловити власну думку стосовно всіх розглянутих питань.

Анжела Телегіна,
Мелітопольська установа виконання покарань
Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ (№144)

версія для друку
Розширений пошук »