19 червня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
17.02.2017
Державна пенітенціарна служба України

У Мелітопольській установі виконання покарань (№144), що на Запоріжжі, пройшов тиждень математики

З 13 по 17 лютого 2017 року в загальноосвітній школі №28, що діє при Мелітопольській установі виконання покарань Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України (№144), проходив тиждень математики та інформатики. Метою тижня стало виховання у засуджених інтересу до математики та інформатики, розвиток пізнавальних інтересів та стимулювання їх до вивчення предметів.

В день відкриття предметного тижня вчитель математики та інформатики Анастасія Пісаренко оголосила план проведення заходів. Так, протягом тижня дівчата мали можливість поринути у дивовижну подорож країною точної науки: дискутували на тему «Як інформатика впливає на наше життя», проводили інформаційну годину «Математика навколо нас», переглянули відеофільм «Яким буде світ у ХХІІ столітті завдяки інформаційним технологіям», вирішували логічні загадки, взяли участь у грі «Математичні ігри та магія чисел».

По закінченню тижня математики та інформатики на шкільній лінійці визначали найкращих учениць, які посіли призові місця та отримали похвальні грамоти і призи.

Анжела Телегіна,
Мелітопольська установа виконання покарань
Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ (№144)

версія для друку
Розширений пошук »