23 травня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
17.02.2017
Державна пенітенціарна служба України

Співробітники Томаківського райвідділу з питань пробації, що на Дніпропетровщині, поліпшували якість надання юридичної допомоги правопорушникам та колишнім засудженим

15 лютого 2017 року начальником Марганецького бюро правової допомоги Олегом Дерев'янко проведено робочу зустріч із заступником начальника Томаківського районного відділу Південно-Східного міжрегіонального управління з питання виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Нікітас Денисом Івановичем.

В ході зустрічі було обговорено питання надання юридичної допомоги особам, які вчинили правопорушення та особам, які звільнилися з місць позбавлення волі.

До відома заступника начальника державної установи доведено інформацію стосовно надання первинної правової допомоги працівниками Бюро, а також поінформовано щодо кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.

В приміщенні Бюро розміщено інформаційні листи вищевказаної державної установи, також надано для розповсюдження візитки та буклети з контактами центру та бюро правової допомоги.

Томаківський районний відділ з питань пробації
Південно – Східного МРУ ВКПП МЮ

версія для друку
Розширений пошук »