17 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
20.02.2017
Державна пенітенціарна служба України

Для вихованців Кременчуцької виховної колонії знову гостинно відчинив двері Кіноклуб Docudays UA

Днями вихованці Кременчуцької виховної колонії в Полтавській області, в рамках Кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA, переглянули документальний фільм «Пощо, маловірна?!», який створив режисер Матвій Трошинкін.

Вихованці мали змогу побачити життя дітей із синдромом Дауна та зрозуміти, чим вони відрізняються від інших людей. Спостерігали, які проблеми і труднощі доводиться долати рідним таких "інакше обдарованих" дітей.

Фільм "Пощо, маловірна?!" відкрив для вихованців установи не тільки проблему прав людей із фізичними і психічними вадамиу суспільстві, не тільки фізіологічну і психологічну відмінність даних осіб, але й, збагатив знаннями про людську гідність, цінності життя, прояви милосердя і співчуття.

Провідний сюжет стрічки – сходження на найвищу ступінь дзвіниці хлопчика Петра із синдромом Дауна. Завжди поруч з ним мама, яка допомагає долати страх перед незвіданим, перед висотою. Крок за кроком, наполегливо, Петро піднімається вище на дзвіницю, щоб задзвонити і побачити світ з висоти пташиного польоту.

Активно дискутували з юнаками про глибокий смисл сходження головного героя фільму, про те, що для того, щоб досягти в житті поставленої мети, потрібно кожного дня докладати певних моральних та фізичних зусиль, не піддаватися страху і зневірі.

З метою розширення знань про синдром Дауна, фізіологічні та психічні проблеми хворих людей та їх нелегке життя у суспільстві, до Кіноклубу Docudays UA запросили лікаря-психофізіолога, терапевта I категорії Скакун Тетяну. Вона докладно розповіла хлопцям про причинені симптоми захворювання, про методи лікування, торкнулася питань, які стосуються моральних труднощів сімей, де виховуються діти з порушеннями розумового розвитку.

Та головне, на чому акцентувала увагу лікар-психофізіолог – це прояв співчуття і поваги до соціальних меншин, в тому числі й до "сонячних дітей", формування правильних суджень і толерантного відношення до людей, які страждають від фізичних чи психічних розладів.

Вихованці виконали наступне завдання: підписали фотозображення "сонячних дітей", позитивно їх характеризуючи: "добрий", "веселий", "творчо обдарований", "спортивний", "ласкавий", "потішний", "грайливий", "щирий".

Метою кожного заняття Кіноклубу є активізація діалогу про права людини в українському суспільстві і різних країнах світу. Юнаки, переглянувши фільм, не тільки мають можливість розширити власний світогляд, дізнатися про різнобічні аспекти життя людей, але й щиро діляться враженнями, міркують про своє минуле і майбутнє, формують гармонійні соціальні і психологічні взаємостосунки в соціальному середовищі.

Прес-служба Кременчуцької виховної колонії

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »