22 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
Січень   2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22
232425262728
293031
дата з:
по:
28.02.2017
Державна пенітенціарна служба України

У Кременчуцькій виховній колонії, що на Полтавщині, відбулися звітно-виборчі збори первинної профспілкової організації

27 лютого 2017 року в Кременчуцькій виховній колонії відбулися звітно-виборчі збори первинної профспілкової організації співробітників установи. До установи завітали Голова об’єднаної профспілкової організації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Олег Миколайович Плеханов та Голова обласної профспілкової організації Полтавської області Павло Дмитрович Тронь.

Звітно-виборчі збори співробітників установи розпочалися з Гімну України. Присутні заслухали доповідь Голови профспілкової організації виховної колонії, в якій були висвітлені головні принципи діяльності профспілки, направлені на надання матеріальної допомоги членам профспілки та членів їх родин, на лікування, вирішення соціальних проблем, організацію культурного дозвілля тощо.

Учасники зборів визнали роботу профспілки цілком задовільною, підбили підсумки роботи за звітній період. Вибори відбувалися відкритим голосуванням. За одностайної підтримки колективу обрали Голову первинної профспілкової організації та склад профспілкового комітету на наступний п'ятирічний термін. Колективом визначили і пріоритетні напрямки подальшої роботи.

Олег Миколайович Плеханов довів до присутніх основні завдання та напрями роботи новоутвореної профспілкової організації Північно-Східного міжрегіонального управління, до складу якої ввійшли співробітники установ виконання покарань Харківської, Полтавської, Сумської та Луганської областей. Побажав, щоб плідна співпраця профспілки з адміністрацією сприяла захисту прав та інтересів членів профспілки, організації їх оздоровлення та відпочинку й покращенню соціального клімату в колективі.

Павло Дмитрович Тронь наголосив, що профспілка - важливий інститут громадянського суспільства, який захищає права і свободи громадян у галузі трудових відносин. Профспілка повинна ефективно відстоювати інтереси працівників.

За активну профспілкову позицію співробітники колонії отримали почесні грамоти та матеріальну допомогу.

Начальник колонії Юрій Величко подякував гостям за влучні пропозиції. Підбивши підсумки звітів і виборів, узагальнивши напрацювання, зваживши набутий досвід і конструктивні ідеї, зазначив, що колектив прийме рішення, які ляжуть в основу подальшої діяльності профспілки.

Прес-служба Кременчуцької виховної колонії
Північно-Східного міжрегіонального управління
з питань виконання кримінальних покарань
та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »