25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
14.03.2017
Державна пенітенціарна служба України

Повідомлення ініціативної групи з формування Громадської ради при Північно-Східному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

З 10 лютого по 13 березня 2017 року ініціативною групою з формування Громадської ради при Північно-Східному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції проводився прийом заяв від інститутів громадянського суспільства, що бажали долучитися до діяльності Громадської ради. За цей період від інститутів громадянського суспільства до ініціативної групи було подано 31 заяву для участі в установчих зборах по формуванню Громадської ради.

Постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 передбачено місячний термін на подачу відповідних заяв для участі в установчих зборах. Всі заяви, які надійшли 14 березня 2017 року, розглядатися ініціативною групою не будуть.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Північно-Східне міжрегіональне управління
з питань виконання кримінальних покарань
та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »